المنت استخری

در گذشته های نه چندان دور، برای گرم کردن آب استخرها در زمستان از تجهیزاتی مثل دیگ و مبدل حرارتی، گرمکن های پیش ساخته استفاده می کردند و کم کم و با پیشرفت تکنولوژی در صنعت، استفاده از المنت استخری حرارتی جایگزین تجهیزات قدیمی شد. لذا امروزه متداول ترین روش گرم کردن آب استخرها استفاده از المنت های حرارتی است.

بهترین قیمت المنت استخری در لاله زار تهران
المنت استخری

قیمت المنت حرارتی برای استخر

المنت های استخری؛ جزو خانواده المنت های میله ای هستند و به طبع از آن به شکل میله ای تولید می شوند که می توانند تا عمق ۲ متری در استخرها مورد استفاده قرار گیرند و دمای مورد نیاز استخرها را با ابعاد گوناگون از طریق برق تک فاز یا سه فاز تامین کنند. ساختار این نوع المنتها بدین صورت است که از سیم پیچ های نیکل با روکش استیل، مس و یا آلومینیوم تولید شده که بدنه و سیم پیچ، هیچ اتصال الکتریکی به هم ندارند و می توانید از این المنت ها با توجه به نوع کاربردشان، با طول های مختلف به صورت خم شده آن هم در زاویه های دلخواه بهره ببرید.

المنت حرارتی برای استخر
سازنده انواع المنت حرارتی برای استخر

 

کارگاه تکنو المنت نور سازنده المنت استخری با بهترین قیمت در خیابان لاله زار تهران با بیش از ۲۰ سال تجربه

چگونگی استفاده از المنت های استخری

نحوه استفاده از این المنت ها کاری ساده و راحت است آن هم بدون نیاز به داشتن تخصصی خاص، کافی است که المنت استخری را در گوشه ای از استخر خود جای داده و متناسب با حجم آب موجود در استخر منتظر بمانید تا آب گرم شود. این نکات را هم لازم است بدانید که این المنت ها خطری برای افراد در حال شنا ندارند و اینکه بهتر است روی استخر را برای صرفه جویی در زمان و انرژی هنگام استفاده از این المنت ها بپوشانید.

محصولات دیگر ما: المنت میله ای

مزایای خرید المنت استخری از تکنو المنت نور

  • مناسب ترین تجهیز جهت استفاده در استخرهای خانگی، ویلایی، پرورش ماهی ها و … می باشند.
  • در مصرف انرژی، کمترین میزان را دارند و در مقابل از بالاترین سطح بازدهی برخوردارند.
  • میتوان از آنها هم برای استخرهای سرپوشیده و هم روباز استفاده نمود.
  • به راحتی قابل حمل بوده و از امنیت بالایی نسبت به سیستم های گازی و یا گازوئیلی برخوردارند.
  • برای استخرهای کوچک خانگی میتوان از برق خانگی برای گرم کردن این المنت ها بهره برد و برای استخرهای صنعتی و بزرگ و عمومی از برق صنعتی باید بهره برد.
  • جایگزین مناسب موتورخانه های قدیمی بوده و نیازی به استفاده از سوختهای فسیلی برای تامین گرمایش استخر نمیباشد.

 

3.5/5 (6 نظر)
دکمه بازگشت به بالا