المنت فشنگی

تولیدی تکنو المنت نور آماده سفارش گیری و ساخت انبوه انواع هیتر و المنت فشنگی در بازار لاله زار تهران را به راحتی دارد. ساخت انواع المنت فشنگی در سایز‌ها و مدل‌های متنوع باکیفیت، طبق سفارش شما انجام می‌شود.

قیمت المنت فشنگی

قیمت ساخت المنت‌های فشنگی بسته به کیفیت و نوع ساخت این محصول میتواند متفاوت باشد. همچنین ممکن است در بازار قیمت‌گذاری‌های متنوعی برای این محصول وجود داشته باشد، که تکنو المنت نور با ارزانترین قیمت برای شما تولید میکند.

برای خرید و استعلام قیمت انواع هیتر فشنگی کافیست با ما تماس بگیرید.

خرید المنت فشنگی سیار
المنت فشنگی سیار حرارتی

المنت فشنگی به صورت لوله ای استفاده می‌شود، شکل و فرم آن از یک طرف سیم از داخل تعبیه شده جهت قالب های مختلف در طول کوتاه و قطر پایین در وات‌های زیاد جهت گرمای زیاد و انتقال حرارت به سطح قالب استفاده می‌شود.

هیترهای فشنگی در تولید کارخانه کفش، و همچنین بیشتر در قالب های صنایع پلاستیک بسته بندی و تجهیزات پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد.

برای مشاهده محصولات المنت تسمه ای کلیک کنید.

سازنده انواع المنت فشنگی

 • المنت فشنگی سرامیکی
 • المنت فشنگی سیار دسته دار
 • المنت کارتریجی فشنگی
قیمت هیتر فشنگی
سازنده هیتر فشنگی

ساخت المنت فشنگی

المنت‌های فشنگی که به مدل‌های کارتریجی فابریک هم معروف هستند، از متریال سیم کروم نیکل پیچیده شده در ساختار منیزیم البته به‌صورت اکسید شده ساخته می‌شوند. به این علت که سیم در مرکز هیتر مقاومت گرمایی بیشترین نقطه حرارتی را ایجاد می‌کند.

در نتیجه لازم است که کیفیت فوق‌العاده بالایی داشته باشد. در مقایسه با دیگر مدل‌های المنت، مقاومت گرمایی این نسل به‌مراتب پایین‌تر است. از طرفی ساختار المنت‌ها در مدل‌های فشنگی به شش دسته‌بندی اصلی تقسیم می‌شود که در نهایت در تولید تمام آن‌ها از کروم نیکل استفاده شده است.

خرید المنت فشنگی

بسته به این که یک شرکت تا چه حد در ساخت المنت‌های فشنگی خبره است، ممکن است در بازار قیمت‌گذاری‌های متنوعی برای آن وجود داشته باشد. خرید المنت فشنگی از طرفی انتظار می‌رود که کیفیت A++ داشته باشد، تا بتوان از آن در بخش‌های مختلف صنعتی استفاده کرد.

پیشنهاد مشاهده محصولات: المنت میله ای

خرید المنت فشنگی بسته به نیاز شما، بر اساس ابعادی که مورد استفاده قرار می‌دهید و ویژگی‌هایی مانند انتقال بهتر گرما، مقاومت در مقابل حرارت و ضربه و البته ایمنی می‌توانید آن را در تنوع وسیعی تهیه کنید.

کاربرد المنت فشنگی

از المنت‌های فشنگی در حوزه‌های مختلفی استفاده می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به: (آب‌بندی کردن انواع کیسه‌ها، روغن‌موتورها، جعبه‌های دنده و صنایع غذایی) اشاره کرد. چون در این محصول از یک روکش مقاوم استفاده شده است که در مقابل حرارت توانایی دوام فنی بیشتری دارد و از یک‌ روی دیگر، می‌توان در مکان‌هایی که احتمال خوردگی وجود دارد نیز از آن استفاده کرد.

در مقابل این محصول در ساخت انواع تجهیزات پزشکی و پیراپزشکی، صنایع تولید متریال‌های لاستیکی و پلاستیکی، قالب‌های پت، سیستم‌های هاترانر و دستگاه‌های صنعتی نیز یک انتخاب ثابت است.

خرید اینترنتی المنت فشنگی

المنت فشنگی از سیم کروم نیکل پیچیده شده در متریال اکسید منیزیم ساخته شده و می‌تواند به دلیل متمرکز بودن بافت حرارتی، مقاومت گرمایی یک‌پارچه‌تر اما به‌مراتب کم‌تری نسبت به سایر سری‌ها داشته باشد.

قیمت المنت فشنگی یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های آن است. شما در خرید اینترنتی این محصول می‌توانید آن را بر حسب نیاز در ابعاد متنوع و با روکش یا به‌صورت ساده خریداری کنید. یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در مورد خرید و سفارش المنت‌های فشنگی و کارتریجی به آن توجه کنید این است که حتماً تحت لیبل‌های استاندارد تولید شده باشند.

تولیدات المنت فشنگی تکنو المنت نور در بازار لاله زار تهران

قیمت بازار المنت حرارتی فشنگی

المنت‌های فشنگی در قیمت‌های مختلف در بازار عرضه می‌شوند. این مدل‌ها بنا به حرارتی که تولید می‌کنند در صنایع ساخت انواع قالب‌های پلاستیکی و لاستیکی، پروژه‌هایی که در آن‌ها توان حرارتی بالا نیاز است استفاده می‌شوند.

قیمت المنت‌های فشنگی بستگی به قطر، طول و عرض و نوع متریال مورداستفاده خواهد داشت. ضمن این که برخی شرکت‌ها این محصولات را به‌صورت تکمیل شده نیز در بازار عرضه می‌کنند. المنت‌های فشنگی به‌راحتی درون حفره‌ها، منافذ و سوراخ‌ها قرار می‌گیرند. شبیه به یک لوله گرد با سطح دایره‌ای هستند.

مشخصات المنت فشنگی

از المنت‌های فشنگی در سیستم‌های تنظیم هوا در داخل دستگاه‌های چگالش، حرارت دادن به انواع مایعات، ساخت چسب‌های تفنگی، لوازم مخصوص تولید کفش و کتونی، ماشین‌آلات صنعتی و… استفاده می‌شود. عموماً صنایع مختلف به دلیل امکان تنظیم دما یکی از اصلی‌ترین دلایل استفاده از آن در طیف وسیع است.

در ساخت المنت فشنگی از فولاد مقاوم در مقابل خوردگی و اکسید استفاده می‌شود. این باعث می‌شود که در شرایط خاص و رطوبت بالا و حتی مخازن پر از سیال، دستگاه به‌خوبی کار کند و عملیات انتقال حرارت بدون نقص انجام گردد.

ساخت المنت فشنگی در کارگاه تولیدی

باتوجه‌به ساختاری که در این مدل وجود دارد. می‌توانید بر اساس مشخصات فنی المنت فشنگی از آن برای دمای ۸۰۰ درجه سانتی‌گراد هم استفاده کنید.
یکی از بزرگ‌ترین وجوه تمایز و امتیازات انواع النت هلی فشنگی و مدل‌های کارتریجی این است که راندمان کاری و پاسخگویی بسیار عالی و بالایی دارند. می‌توانید از آن برای ساخت انواع دستگاه‌های تزریق استفاده کنید.

مزیت مهم این محصولات نسبت به المنت‌های میله‌ای این است که سایز کوچک‌تری دارند و به دلیل بهره‌گیری از متریال فلز و سرامیک کم‌تر، قیمتشان نیز عموماً پایین‌تر است.

المنت فشنگی چیست؟

المنت‌های فشنگی از لحاظ فرم ظاهری و فناوری‌های ساختی که در آن استفاده شده است در بخش‌های مختلف صنعت مورداستفاده قرار می‌گیرد. انعطاف‌پذیری عالی اصلی‌ترین مزیت آن است.

از این المنت نیز مانند تمامی موارد مشابه برای انتقال حرارت و گرمایش مبدل بر نیروی الکتریسیته استفاده می‌شود. معمولاً المنت‌های فشنگی یک سیم فلزی درون خود دارند که مقاومت بالایی داشته و آن را در اطراف سرامیک می‌چینند.

مهم‌ترین موضوع در مورد این محصول این است که قطر کمی دارد.این موضوع سبب می‌شود که در مقابل نرخ انتقال حرارت، فضایی که اشغال می‌کند به‌مراتب کم‌تر از حد تصور و دیگر مدل‌ها باشد.
المنت‌های فشنگی بر اساس یک متریال سیمی و مقاوم ساخته می‌شوند. برای تهیه آن‌ها شما شش مرحله کلی پیش و رو خواهید داشت. طول و وات المنت را محاسبه و اندازه‌گیری کرده و سپس سیم المنت را به فنر تبدیل می‌کنید.

در مرحله بعد لازم است که سرامیک را نیز تنظیم و اندازه آن را مشخص و سپس جوش‌کاری را شروع کنید. در آخرین مرحله هم باید عملیات مونتاژ کامل را انجام دهید. یکی از اصلی‌ترین نکات در مورد این المنت مقاومت آن در مقابل نفوذ آب است.

ساخت المنت فشنگی برای صنایع بسته بندی
المنت فشنگی برای صنایع بسته بندی

کاربردهای المنت فشنگی

همان‌طور که تا به اینجای کار متوجه موضوع شده‌اید، المنت‌های فشنگی در حوزه‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرند. از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ساخت انواع هیترها اشاره کرد.

در واقع هیترها نیاز به تولید دما و تحمل سطح بالا تا ۸۰۰ درجه سانتی‌گراد دارند و این امکان صرفاً در مدل‌های فشنگی وجود دارد. البته انواع پروژه‌های ریخته‌گری، انبارهای استخراج، ابزارهای اندازه‌گیری و سنسورهای پزشکی وسایل نیمه رسانه، دستگاه‌های گرمایش مخزن و صنایع غذایی نیز در نهایت وابسته به این مدل و این محصول خواهند بود.
حتی از المنت‌های مدل فشنگی در صنایع پلاستیک برای تزریق متریال نفتی نیز استفاده می‌شود. اغلب المنت‌هایی که توسط شرکت‌ها تولید می‌شوند را می‌توان حتی در پروژه‌های میله‌های آب‌بندی نیز مورد بهره‌برداری قرار داد.

المنت‌های فشنگی حتی در ساخت انواع کوئل‌های جریان‌ساز و گرماساز نیز مورداستفاده قرار می‌گیرند و در اثر سرد شدن و تغییر دمای ناگهانی دچار ازهم‌گسیختگی نمی‌شوند.

المنت هیتر فشنگی

از المنت‌های فشنگی در ساخت انواع هیترهای صنعتی و کوچک نیز استفاده می‌شود. المنت‌ها انعطاف‌پذیری فوق‌العاده بالایی دارند. البته برای هرکدام از مدل‌ها، یک محدوده دمایی تعیین شده است.

از آنجایی‌ که مدل‌های فشنگی می‌توانند مقاومت دمایی تا ۸۰۰ درجه سانتی‌گراد داشته باشند، در نتیجه از آن‌ها برای ساخت انواع هیترها و کویل‌ها نیز استفاده می‌شود.

لازم است که المنت‌های مورداستفاده در انواع هیترها انعطاف خوبی نیز داشته باشند که در مورد این مدل‌ها، این مزیت یک امتیاز اصلی است.
اساساً این المنت‌ها افت فشار فوق‌العاده کمی دارند و نسبت به مدل‌ها دیگر از هر لحاظ ایمنی بیشتری در استفاده و به‌کارگیری در لوازم برقی برخوردار هستند و می‌توانید از این متریال‌ها برای انتقال مستیم گرما در جریان هوای آزاد استفاده کنید.

3.5/5 (4 نظر)

1 دیدگاه

 1. درود، وقت شما بخیر
  سپاس بابت اطلاعات مفیدی که زحمت کشیدین ،
  جسارتا سوال داشتم در مورد المنت فشنگی
  میخواستم بدونم آیا امکان داره از مدل المنت های فشنگی بجای المنت پرسی چایساز استفاده کرد یا خیر، منظورم اینه که طراحی به شکل هلالی یا نعلی شکل با قطر کم بشه و در پوسته المنت پرسی چایساز جایگزین کرد؟

  یا اینکه همین المنت فشنگی رو در انتهاش پیچ اضافه بشه و بجای المنتهای دو پیچ سماوری در کتری چایساز جاسازی کرد یعنی المنت داخل کتری قرار بگیره بصورت کف خواب و بجای اینکه دو تا سوراخ در ته کتری ایجاد بشه فقط با توجه به اینکه فضای زیادی در ته کتری نیست یه سوراخ ایجاد بشه و پیچ بشه ؟
  از نظر شما که اطلاعات فنی در این مورد دارین آیا امکان پذیر هست؟

  با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا