المنت سرامیکی

سازنده المنت سرامیکی

المنت سرامیکی در قطر، عرض و سایز های مختلف بر اساس نیاز مشتری تولید می گردد؛ یکی از کاربردهای اصلی المنت سرامیکی تزریق پلاستیک و لاستیک در صنعت ماشین سازی می باشد. از دیگر موارد قابل استفاده سرامیکی دور سیلندر و لوله قالب گرد، بشکه، لوله آب، لوله روغن، تانکر ها و قالب گیری تزریقی است، هیتر های سرامیکی قابلیت انتقال حرارت و گرمادهی با ولتاژ ۴۸ ،۱۱۰ ،۲۲۰ و۲۸۰ را دارد. تکنو المنت نور سازنده انواع المنت میله ای و المنت فلنج دار آماده قرارداد با شرکتها و تولید انبوه به صورت سفارشی می باشد.

قیمت المنت سرامیکی

 

قیمت انواع المنت سرامیکی

فروش المنت تسمه ای سرامیکی با بهترین قیمت

المنت سرامیکی هیتر


ساخت المنت سرامیکی تخت و گرد

المنت های زیر تعدادی از تولیدات تکنو المنت نور می باشد :

المنت سرامیکی تخت ساخته شده از استیل با کیفیت دارای مقاومت نیکل کروم می باشند.المنت تسمه ای سرامیکی در حرارت پوسته زیر ۲۵۰ درجه سانتیگراد نگه شود طول عمر المنت های بیشتر میشود.

 

 


 

لطفا برای سفارش و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید

تلفن: ۳۳۹۳۵۶۹۵ – ۳۳۹۴۴۰۴۸- ۳۶۰۵۷۷۸۱-۰۲۱

سرامیک گرد المنت حرارتی  

المنت های سرامیکی از یک هسته از جنس نیکل و کروم ساخته می شوند که بروی این هسته روکشی از سرامیک وجود دارد و وجود سرامیک باعث میشود تا المنت از خود مقاومت بالایی در برابر جریان های الکتریکی نشان دهد که این مهمترین خاصیت استفاده از المنت های سرامیکی است. این نوع المنت ها را میتوان در مدل های مسطح و گرد در بازار پیدا کرد و ساختار آنها به صورت یک تکه و دو تکه میباشد.

از جمله موارد کاربردی المنتهای سرامیکی میتوان به کاهش مصرف انرژی، قالب گیری تزریقی، لوله یا گرمایش مخزن، اکستروژن پلاستیک، قالب گیری ضربه ای و استفاده از آنها در ماشین آلات پردازش پلاستیک و لاستیک، تجهیزات آزمایشگاهی، ماشین آلات بسته بندی، پمپ های خلاء و … اشاره نمود.

مزایای استفاده از المنت های سرامیکی

میتوان از این نوع المنت ها برای ایجاد گرمای مستقیم و یا غیر مستقیم در یک ناحیه و یا یک جسم استفاده کرد. به همین دلیل است که از این تجهیز برای تولید محصولات مختلفی نظیر اتوی مو، توسترها، سشوار و بخاری ها می توان استفاده کرد چرا که این محصولات نیاز به ذوب شدن، پختن، خشک شدن، گرم شدن و یا تغییر حالت پیدا کردن (از طریق گرما) دارند.

Ceramic heaters

المنت های سرامیکی از مقاومت الکتریکی بالایی برخوردارند که هرچه میزان مقاومت الکتریکی یک المنت بالا باشد، طبیعتاً توان گرمایی آن نیز بالا میرود.

المنتهای سرامیکی از طول عمر نسبتاً بالایی نسبت به سایر المنت‌ ها برخوردارند. به طوریکه می توانند تعداد زیادی از دوره ‌های گرمایشی را بدون اینکه دچار ترک‌ خوردگی و یا شکستگی شوند تحمل کنند. و تنها زمانی ممکن است دچار شکستگی و ترک خوردگی شوند که در آنها فشار بالا مثل افتادن و یا ایجاد ضربه مستقیم توسط سایر اشیا ایجاد شود.

المنت های سرامیکی می توانند گرمایی از ۳۰۰ تا ۷۰۰ درجه سانتی گراد تولید نموده و آنرا به صورت متعادل و مساوی پخش نمایند، به عبارتی گرمای متعادل تری نسبت به المنت سیمی از خود تولید می کنند.

المنت های سرامیکی به اندازه المنت های فلزی گرما تولید نمی کنند و به همین خاطر در زمان تماس با دیگر مواد باعث سوختگی نمی شوند.

دکمه بازگشت به بالا